Nalepke z naslovi: Porabiti ostanke iz preteklih tiskanj

Pomoč pri delu z MS Wordom
Odgovori
Fatso
Prispevkov: 42
Pridružen: Ne Jan 07, 2007 2:01 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Nalepke z naslovi: Porabiti ostanke iz preteklih tiskanj

Odgovor Napisal/-a Fatso »

Pozdravljeni,

pri uporabi Worda in Excela za spajanje in tiskanje nalepk z naslovi se srečujem s težavo ostajanja praznih nalepk na A4 listu.
Danes to rešujem tako, da vsake toliko časa v viru podatkov (Excel) filtriram, brišem, na roke odznačujemo, … toliko zapisov, da na A4 listu z nalepkami, ki so mi ostale od preteklih tiskanj porabim preostale (npr. prvih sedem).

Ima kdo kakšno idejo kako se lotiti kar se da enostavne rešitve, ki bi mi omogočala, da natisnem le npr. prvih sedem nalepk na A4 listu z nalepkami pa čeprav imam v Excelu več podatkov? Na način, da bi lahko izbral, da iz Excela uporabim podatke od vrstice 8 do 14 in te natisnem na nalepke od 1 do 7.

Uporabljam MS Office 2007.

Hvala in Lp,
Fatso
admin
Site Admin
Prispevkov: 3692
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: Nalepke z naslovi: Porabiti ostanke iz preteklih tiskanj

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

Na nek način morate doseči, da namesto 100 nalepk izberete samo 7 nalepk, mislim da se glede tega strinjamo :). In če sedaj pogledate z druge strani imate torej možnost, da nalepke filtrirate v Excelu ali pa ob spajanju v Wordu. Torej ali na eni ali na drugi strani. Moje osebno mnenje in priporočilo je, da počnete v Excelu, saj tam lažje in hitreje sfiltrirate podatke.
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Odgovori