OŠTEVILČENJE DIPLOMSKE NALOGE

Pomoč pri delu z MS Wordom
Odgovori
malena3
Prispevkov: 5
Pridružen: To Nov 21, 2006 10:22 am

OŠTEVILČENJE DIPLOMSKE NALOGE

Odgovor Napisal/-a malena3 »

Lep pozdrav.
S pomočjo vaše razlage o oštevilčenju strani sem si zelo pomagala, ampak jaz imam še drug problem.
Pri diplomski nalogi moram imeti oštevilčene strani od uvoda do sklepnih ugotovitev.
Problem je nastal, ker imam po sklepnih ugotovitvah še naprej literaturo in predloge, ki pa ne smejo biti označene. V mojem primeru pa so.
Kako lahko to popravim?

LP
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: OŠTEVILČENJE DIPLOMSKE NALOGE

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,
malena3 napisal/-a: S pomočjo vaše razlage o oštevilčenju strani sem si zelo pomagala, ampak jaz imam še drug problem.
O kateri razlagi govorite (toliko, da vem, kaj sem tam že povedal).

V Word-u ima lahko vsaka sekcija lasten način številčenja, neodvisen od preostalega dokumenta. To pomeni, da morate nalogo razdeliti vsaj na tri sekcije. V prvi sekciji so vse strani na začetku, ki ne smejo biti označene (to je svoja sekcija). Potem pride vmesna sekcija, kjer strani so oštevilčene in če je zahtva se pač ta sekcija ne začne številčiti pri listu 1 temveč npr. 7 (če je pred njo 7 neoštevilčenih strani). Na koncu pa je zopet sekcija, ki nima številčenja.

Nekaj si o tem lahko preberete tudi v nasvetu #27 (http://www.matjazev.net/pnew/index.php? ... tip27.html)
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
malena3
Prispevkov: 5
Pridružen: To Nov 21, 2006 10:22 am

Odgovor Napisal/-a malena3 »

HVALA ZA POMOČ.
MI JE USPELO.

LP
Odgovori