Routing V WORDU

Pomoč pri delu z MS Wordom
Odgovori
Dare
Prispevkov: 7
Pridružen: Sr Sep 14, 2005 9:30 pm

Routing V WORDU

Odgovor Napisal/-a Dare »

Pozdravljeni, zanima me kako prekineš Routing recipient, dokumet je narejen in končan, ne znam pa prekiniti routing na ta dokument?
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

Ker uporabljate teko napredne opcije Word-a sklepam, da vam malo angleščine ne bo predstavljalo problema, zato vam podajam kar MS recept:
How to Remove Routing Slip Information

If you send a document through e-mail by using a routing slip, routing information may be attached to the document. To remove this information from the document, you must save the document in a format that does not retain routing slip information.

In Word, save your document in either Rich Text Format (RTF) or HTML format. Close the document, and then reopen the new file. Because the routing slip information is no longer present, you can now save your document in the Word format.

You can also follow these steps:
1. Turn off Allow fast saves by using the instructions earlier in this article.
2. On the File menu, point to Send to, and then click Other Routing Recipient.
3. Click Clear to remove the routing slip, and then click OK.
4. On the File menu, click Save.
The document is now saved without any routing slip information.
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Dare
Prispevkov: 7
Pridružen: Sr Sep 14, 2005 9:30 pm

Hvala

Odgovor Napisal/-a Dare »

Ni mi bilo jasno kako prekiniti kroženje, ker je pač doc v uporabi je pač večnamenski, tako da sem ga dal v obdelavo tudi drugim, da mi podajo popravke, dopolnila ......, ko pa je zadeva bila kočana se je pa pojavil problem grrrrr, ker mi je ves čas popravljal doc, pa čeprav sem ga shranil na vse mogoče načine, to mi pa ni padlo na pamet, da bi ga shranil v rtf :idea: :oops: , Hvala, sem pa veliko nasvetov pridobil na vaši strani, manjka mi vaša pomoč tudi v pisarni, problem pa je vker ni interneta, ker ne sme biti, tako da si zadevo pregeldam doma in porapvim, še enkrat naj hvala in lp

Dare
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

Če v službi ne smete imeti interneta si lahko pomagate tudi z datoteko v kateri je zbrano ZELOOO veliko nasvetov in rešitev. Dobite jo na:
http://www.matjazev.net/pnew/index.php? ... ev_net.chm
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Dare
Prispevkov: 7
Pridružen: Sr Sep 14, 2005 9:30 pm

Hvala

Odgovor Napisal/-a Dare »

res, da malo pozno samo iskrena hvala, zadeva že deluje in jo kar lepo uporabljam :P
Odgovori