polja

Pomoč pri delu z MS Wordom
Odgovori
balasko
Prispevkov: 73
Pridružen: Po Nov 12, 2007 5:38 pm

polja

Odgovor Napisal/-a balasko »

Pozdravljeni!

Kako narediti naprimer matrico dokumenta, ki ga rabiš za vsako stranko, le da je ime stranke, št. projekta,.. drugo?
NPR: Imam dokument dolg 5 listov in na vsakem listu je ime stranke ter njen naslov, ter številka projekta. ko spremeniš na prvi strani omenjene podatke, bi se morali na ostalih straneh podatki prav tako spremeniti.

Ali je varianta, da imaš vse stranke navedene v excelu (A1-ime n priimek, B1 kraj, C1 št. projekta) in jih potem uvažaš v word. NPR: imaš centralno bazo, iz katere črpaš kasneje podatke za posamezno stranko v matrico wordovega dokumenta?

Če se to da, ali potem shranjen wordov dokument za posamezno stranko, teh vrsticah shrani pot do podatkov v excelu (nam pa pokaže besedilo), ali je shranjen tekst, tako da lahko dokument preneseš tudi na drugi računalnik brez baze podatkov o investitorju?

Hvala!
GoldZ
Prispevkov: 137
Pridružen: Če Sep 01, 2005 10:20 am

Odgovor Napisal/-a GoldZ »

Pozdravljeni,

na zapis na prvi strani morate vstaviti zaznamek, ki ga potem uporabit na naslednjih straneh z navzkrižnim sklicevanjem :D
Življenje je enostavno, če poznaš "The Secret".
GoldZ
balasko
Prispevkov: 73
Pridružen: Po Nov 12, 2007 5:38 pm

Odgovor Napisal/-a balasko »

kako pa se zaznamek npr. spremeni?

Nekaj sem gledal po googlu pa se mi zdi da je lahko to boljše narediti z nekimi polji, če se motim me popravite!

Hvala
Odgovori