ikone v excelu

Pomoč pri delu z MS Excelom
Odgovori
marko55
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe Dec 12, 2014 1:51 pm

ikone v excelu

Odgovor Napisal/-a marko55 »

Pozdravljeni
Uporabljam ikone iz pogojnega oblikovanja (Excel 7 ali 10).

1. Barv ikon ne morem spreminjati (npr. so črne jaz bi pa želel zelene). Se da to morda storiti?

2. Kako bi seznam pogojnega oblikovanja vnesel svoje ikone, če je to sploh mogoče?

Za odogovor se v naprej zahvaljujem.
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: ikone v excelu

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

Ker ta tematika nima zveze z produktom MExcel, teveč se vprašenje nanaša na Excel kot takšen, sem jo prestavil v forum Excel.

Sedaj pa k vašim vprašenjem:
marko55 napisal/-a: 1. Barv ikon ne morem spreminjati (npr. so črne jaz bi pa želel zelene). Se da to morda storiti?
Ne
marko55 napisal/-a:Pozdravljeni
2. Kako bi seznam pogojnega oblikovanja vnesel svoje ikone, če je to sploh mogoče?
Tudi ne.

Lahko pa si pomagate tako, da naredite lastno LOOKUP tabelo, za ikone pa uporabite elemente iz nabora znakov Wingdings Na ta način imate povsem proste roke in stvar lepo deluje v vseh Excelih tudi starih (pred letom 2003).
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
marko55
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe Dec 12, 2014 1:51 pm

Re: ikone v excelu

Odgovor Napisal/-a marko55 »

Najlepša hvala.
marko55
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe Dec 12, 2014 1:51 pm

Re: ikone v excelu

Odgovor Napisal/-a marko55 »

Pozdravljnei
Pred časom ste mi odgovorili na vprašanje glede ikon v excelu. Ker je to zame neznano bi vas prossil, če bi vi lahko to naredili za firmo Livar d.d., proti plačilu seveda.
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: ikone v excelu

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

Seveda.

Natančno opišite kaj potrebujete in to pošljite na naslov info@matjazev.net. Potem pa vam bom poslal neobvezujočo ponudbo za izdelavo rešitve
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Odgovori