Težave s sliko v glavi/nogi dokumenta

Pomoč pri delu z MS Excelom
Odgovori
Primorc
Prispevkov: 2
Pridružen: Če Okt 27, 2005 10:11 am

Težave s sliko v glavi/nogi dokumenta

Odgovor Napisal/-a Primorc »

Torej z excelom 2003 kreiram dokument, v glavo in nogo vstavim dva logotipa. Zadevo pošljem po emailu drugim uporabnikom. Nekateri vidijo logotipa v glavi /nogi drugi pa ne...Gre se najverjetneje za različne uporabniške nastavitve excela..Kako bi naredil da bi se slike v glavi / nogi dokumenta vedno prikazale vsem uporabnikom?
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

Pa imajo ostali tudi Excel 2003?
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Primorc
Prispevkov: 2
Pridružen: Če Okt 27, 2005 10:11 am

Odgovor Napisal/-a Primorc »

Da, na 2003 se slikic ne vidi , na 2002 pa se....Tako da sem posumil na varnostne nastavitve v programu excel...Zelo neprijetna zadeva, sploh pri pošiljanju uradnih dokumentov strankam..Zaenkrat sem to rešil z prenosom vsebine iz glave v prvo excelovo vrstico, nato sem določil da se ta vrstica pojavi na vseh straneh, tako tudi logotip ostane viden pri pošiljanju in odpiranju z vsemi verzijami excela..Z nogo dokumenta pa problemi še vedno ostajajo...
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

Hm,

pa ste prepričani, da se v Excelu 2002 vidi, v 2003 pa ne. Verjetno je ravno obrato? Če je temu res tako potem je pač stvar v verziji Excela, torej da starejša verzija tega ne zna.

Starejše verzije Excela niso znale dati grafike v glavo/nogo! Ne spomnim pa se od katere verzije dalje, to Excel zna (lahko da ravno od verzije 2003 dalje!). Poglejte si Excelov nasvet 44: http://www.matjazev.net/pnew/index.php? ... tip44.html
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
ngc2392
Prispevkov: 60
Pridružen: Ne Jul 31, 2005 12:37 pm
Kraj: kranj

Odgovor Napisal/-a ngc2392 »

hmja, sicer ne bom pogruntal znanosti...kaj pa ce shraniš v obliko ene verzije nazaj?
Odgovori