VBA za telebane

Pomoč pri izdelavi makrov
Odgovori
mimmy
Prispevkov: 6
Pridružen: Pe Mar 03, 2006 2:12 pm

VBA za telebane

Odgovor Napisal/-a mimmy »

Pozdrav vsem!

Narava mojega dela je pač taka, da veliko delam z excelom. Ker imam včasih naloge, ki jih želim izpeljati čimbolj elegantno, me zanima kakšna koristna spletna stran ali knjiga, ki se ukvarja s to tematiko - VBA za telebane (oz. tiste, ki o tem nimajo pojma).

Hvala!
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

glede tega vam jaz zelo težko karkoli svetujem, ker takšne literature seveda ne berem in je ne morem ocenjevati.

Lahko pa vam vsekakor svetujem mojo knjigo, ki je bila s strani recenzorjev dobro ocenjena, a je seveda že dolgo ne morete več kupiti, ker je razprodana. Dobili pa jo boste v vsaki večji knjižnici (Matjaž Prtenjak: "Visual Basic Za Aplikacije").
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Stenly
Prispevkov: 223
Pridružen: Sr Jul 27, 2005 11:29 pm

Odgovor Napisal/-a Stenly »

Pričetek mojih makrojev je bil s snemanjem makroja in skušanjem razumeti, kodo.
Veliko je napisanega v help-u. Samo razumeti ta "help" je težko. Jaz ga razumem šele sedaj (po nekaj letih ukvarjanja z makroji).
Vsekakor pa je tudi Matjaževa stran tista, ki nam pomaga rešiti problem.
Predvsem pa si je za širitev znanja treba vzeti čas.

Lp
mimmy
Prispevkov: 6
Pridružen: Pe Mar 03, 2006 2:12 pm

Odgovor Napisal/-a mimmy »

admin napisal/-a: Lahko pa vam vsekakor svetujem mojo knjigo, ki je bila s strani recenzorjev dobro ocenjena, a je seveda že dolgo ne morete več kupiti, ker je razprodana. Dobili pa jo boste v vsaki večji knjižnici (Matjaž Prtenjak: "Visual Basic Za Aplikacije").
Knjigo sem dobila, zdaj pa veselo na učenje.
Zavedam pa se, da z eno knjigo še ne bom dobila postala mojster za makroje...

Hvala za info!
Odgovori