Pomoč pri Power Point prezentaciji

Preostalo o MS Pisarni
Odgovori
Zoki
Prispevkov: 22
Pridružen: So Feb 04, 2006 9:54 pm

Pomoč pri Power Point prezentaciji

Odgovor Napisal/-a Zoki »

Imam Power point prezentacijo in sicer okoli 300 strani. Ker imam različno število skupin obiskovalcev, bi vsakemu želel predsavit natanko osem prezentacij (zanimivosti). Skupine so nekje od 5 do 30 obiskovalcev. Sedaj pa k bistvu problema.
Želel bi imeti makro, kjer bi že v:
- samem makroju določil, katere strani mi Power point mora pokazati in sicer ne glede na število obiskovalcev (npr. strani 10, 15, 20, 25 in 80)
- ob zagonu prezentacije, da me Power point vpraša o številu udeležencev (ker če imam 10 udeležencev in vsakemu 8 prezentacij = 80 prezentacij skupaj)
- da mi potem vključi tiste določene strani, ki jih želim imeti (kar določim že v samem makroju) in naključno zgenerirane strani tako, da mi jih prikazuje od najmanjše strani do največje strani.

Sama prezentacija pa gre vedno najprej od prvega do zadnjega obiskovalca, kjer se zaključi prvi krog in potem naprej - do osmega kroga (in tako bi želel, da so številke predstavljenih strani vedno višje).
A bi to sploh šlo? Prva tri strani naj ne bodo vključene, ker je mišljeno kot predgovor.
L.p.: Zoki
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: Pomoč pri Power Point prezentaciji

Odgovor Napisal/-a admin »

hm... :( Sem prebral 3x pa ne razumem, kaj želite?

Mogoče zato, ker se ne razumemo glede terminov. Kaj vam pomeni beseda prezentacija? "Problem" je namreč v tem da tista datoteka s 300 stranmi prezentacija - vse ostalo pa so strani in nič drugega... Če vas vsaj pribljižno razumem želite vi izmed 300 strani izbrato 10 strani in jih prikazati eno za drugo torej iz 10 strani narediti "prezentacijo". Potem pa spet izbratio novih 10 strani in iz njih narediti "prezentacijo"... Ali vas razumem pravilno?
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Zoki
Prispevkov: 22
Pridružen: So Feb 04, 2006 9:54 pm

Re: Pomoč pri Power Point prezentaciji

Odgovor Napisal/-a Zoki »

Ja, delno imate prav. Želel bi dejansko iz teh 300 strani moje prezentacije (katere imam že narejene) narediti (glede na število obiskovalcev) okleščeno prezentacijo, s pogojem, da nekaj strani prezentacij fiksno določim, ostalo pa mi računalnik "random" izbere, da jih bo vsega skupaj (od teh 300 strani); število obiskovalcev x 8.
Upam, da sem sedaj bolj razumljiv.

L.p. Zoki
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: Pomoč pri Power Point prezentaciji

Odgovor Napisal/-a admin »

Velja, makro vam lahko izdelam, potrebujem seveda podrobnejše podatke, kot je opisano na tejle strani...
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Odgovori