Info Path

Preostalo o MS Pisarni
Odgovori
Masseter
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe Okt 22, 2010 8:17 am

Info Path

Odgovor Napisal/-a Masseter »

Živijo,

potrebujem pomoč glede MS Info Path.
Naredil sem obrazec in pri check boxih se mi zgodi zanimiva zadeva. Ko aktiviram podpis določenega segmenta (gre za obrazec v proizvodnji glede ustreznosti proizvodov), se mi nekateri check boxi zasenčijo nekateri pa ne.
Ker sem nov v tem programu ne najdem funkcije s katero bi nadzoroval takšno zadevo, zato prosim, če mi lahko kdo pomaga, ker zadeva mora biti 100% usklajena (vsaj tako zahteva šef :wink: ).

Hvala.
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: Info Path

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

Ali imate na omenjenih kontrolnikih, torej potrditvenih poljih, nastavljena kakšna pogojna oblikovanja?
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Masseter
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe Okt 22, 2010 8:17 am

Re: Info Path

Odgovor Napisal/-a Masseter »

Ja to je bilo to.

Najlepša hvala.
Masseter
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe Okt 22, 2010 8:17 am

Re: Info Path

Odgovor Napisal/-a Masseter »

Živijo,

še eno vprašanje, ko hočem odpreti stare obrazce, mi vsiljuje novi template, ki sem ga naredil, čeprav je ime drugačno. Ali je kakšen nasvet kako se lahko to prepreči, ker mi sedaj stare obrazce novi template naredi popolnoma neuporabne.

Hvala.
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: Info Path

Odgovor Napisal/-a admin »

Na to vprašanje pa ne poznam odgovora, ker z InfoPath-om nimam "globjih" izkušenj :(
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
cedra
Prispevkov: 264
Pridružen: Po Jul 25, 2005 11:11 pm
Kraj: Kamnik

Re: Info Path

Odgovor Napisal/-a cedra »

Čeprav programa ne poznam, sem malo pogledal po programovih menujih in morda se rešitev nahaja v:
Meni Orodja - Možnosti obrazca... - zavihek Dodatno - in tam imate nekaj o tem kaj stori "Ob nadgradnji različice", spustni seznam
in tam kot kaže lahko določite, da vam ne povozi vašega obrazca, Kot sem bral v pomoči je privzeto nastavljena posodobitev obrazca in vam
stara ne deluje več tako kot prej, oz jo povozi kot jo je vam, kljub temu, da ime obrazca ni enako. Je za pogledat...
lp,

cedra
Masseter
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe Okt 22, 2010 8:17 am

Re: Info Path

Odgovor Napisal/-a Masseter »

Hvala za nasvet.
Odgovori