Outlook - podpis

Preostalo o MS Pisarni
Odgovori
damlem
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Mar 27, 2008 10:33 am

Outlook - podpis

Odgovor Napisal/-a damlem »

Pozdravljeni.

Imam težavo s podpisom v outlook 2013.
Če odprem novo pošto in vključim svoj podpis (nekaj besedila + slikica (logo) je vse vredu. Če pa kliknem na določen dokument in ga poskušam direktno vključiti kot prilogo v elektronsko pošto pa mi vse lepo naredi, težava pa je pri podpisu. Besedilo mi prikaže....logota pa noče.
Kaj moram narediti da bo tudi v tem primeru logo lepo prikazan.

hvala za vaš odgovor.

Lp,
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: Outlook - podpis

Odgovor Napisal/-a admin »

Hm... V kakšni obliki pa je takšna elektronska pošta? V kolikor je v "navadni" tekstovni obliki, potem slike ne more prikazati. Da bi videli sliko v pošti mora biti slednja v HTML obliki
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
damlem
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Mar 27, 2008 10:33 am

Re: Outlook - podpis

Odgovor Napisal/-a damlem »

To je normalna pošta (besedilo) s priponko (slika ali pdf)...na koncu pa je moj podpis z logotom. Kako pa lahko vmestim html obliko v podpis v outlook-u?
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: Outlook - podpis

Odgovor Napisal/-a admin »

Na zavihku 'Oblikuj besedilo' imate pod sekcijo 'Oblika' Zapisano ali gre za HTML sporočilo ali navadno besedilo. Če želite v sporočilu videti / pošiljati slike, mora biti izbrana opcija HTML.
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
damlem
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Mar 27, 2008 10:33 am

Re: Outlook - podpis

Odgovor Napisal/-a damlem »

Super..deluje. Sedaj pa me še zanima kako nastavim da imam to HTML sporočilo izbrano kot privzeto...da mi ni vedno znova potrebno izbirati to možnost.

Najlepša hvala.
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: Outlook - podpis

Odgovor Napisal/-a admin »

To nastavite v ... hm... nastavitvah Outlooka: Datoteka/Možnosti/Pošta. Pod opcijo Pisanje sporočil izberite HTML
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Odgovori