Nedavni dokumenti

Preostalo o MS Pisarni
Odgovori
Hugo
Prispevkov: 4
Pridružen: Sr Avg 24, 2005 12:50 pm

Nedavni dokumenti

Odgovor Napisal/-a Hugo »

v MS Officu imam onemogočen ukaz, ki bi mi prikazal nedavno odprte dokument. Piše mi sledeče: "Ukaz je trenutno onemogočen. Skrbnik je s pravilnikom skupine onemogočil ukaz". Jaz bi ta ukaz ponovno omogočil, pa ne vem kje. Hvala lepa za pomoč.
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

:) vrjamem, da bi ga omogočili... a boste morali prositi skrbnika, saj ga je on onemogočil in ga posledično lahko tudi omogoči...
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Hugo
Prispevkov: 4
Pridružen: Sr Avg 24, 2005 12:50 pm

Odgovor Napisal/-a Hugo »

Ne razumem popolnoma kaj mislite s tem?
Računalnik uporabljam doma, tako, da ne vem kdo bi lahko bil skrbnik. Če pa se to nanaša na MS Office se prav tako uporablja v osebne namene. Dostop do Nedavnih dokumentov, pa mi je onemogočen v verziji 2003 in tudi 2007.
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

Aha,

potem pa ste se vi igrali z nastavitvami za katere ne veste najbolj čemu služjijo :wink:. To ker ste naredili, ne morete narediti iz Worda ali katerega drugega Office programa, temveč s kakšnim namenskim programom, kot je TweakUI ali kaj podobnega. Ne morem pa vam zagotovo povedati, kaj ste izkjučili, saj je možnosti več.

Po vsej verjetnosti ste izključili prikaz zadnjih dokumentov v Start meniju Oken in ker to lastnost gledajo tudi Office programi je posledično onemogočena tudi tam...
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Hugo
Prispevkov: 4
Pridružen: Sr Avg 24, 2005 12:50 pm

Odgovor Napisal/-a Hugo »

Hvala lepa za pomoč - krive so bile nastavitve v TweakUI - .
Odgovori