Crystal Report

Preostalo o MS Pisarni
Odgovori
ROBERT
Prispevkov: 29
Pridružen: Sr Sep 14, 2005 9:55 am

Crystal Report

Odgovor Napisal/-a ROBERT »

Pozdravljen-i ...

Imam vprašanje glede izpisov iz VB-6, sedaj imam narejene izpise in sicer tako, da mi nekatere prenaša v Word (to je uredu samo počasno, ker če printaš "promet"na več strani, deluje počasi), nato imam narejen izpis v Data Report, (kar je sprejemljivo, vendar ni mogoče točno prilagoditi zapise na točno določena mesta), sedaj pa sem pričel v Crystal Report-u, program je super, zmogljiv, vendar me muči le to, če na računalniku uporabnika programa ni inštaliran Crystal, ne deluje, kar pomeni, da ni primer za službene potrebe.
Prosim za kakšno informacijo, če kdo ve kako se da, če se da rešiti ta problem, da naložiš samo kakšne datoteke, da bi potem to delovalo.

Hvala in lep dan še naprej ...

Robert
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

Z VB-jem se ne ukvarjam zato vam ne znam konkretno povedati, kje v priročniku piše, kaj je potrebno narediti, toda nekje vam piše, katere datoteke je potrebno distribuirati s programom, da izpisi delujejo.

Lahko pa izberete tudi opcijo izdelave namestitvene datoteke, kjer pa vam bo VB sam izbral vse (vsaj mislim, da bo tako :) ), datoteke, ki jih vaš program potrebuje, da bo deloval pravilno.
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Odgovori