Težave z mrežo

Preostalo o MS Pisarni
Odgovori
simmy
Prispevkov: 2
Pridružen: Po Feb 27, 2006 8:32 pm

Težave z mrežo

Odgovor Napisal/-a simmy »

Pozdravljeni!
Kot vedno, kadar mi ne zna več nihce drug pomagati, se obračam na Vas.
Težava:
V mreži-preko komunikacijskega prehoda imam povezana dva računalnika-GLAVNGA in POMOZNEGA.
Ko naprimer mapo s filmom prenesem po mreži iz glavnega na pomožnega, ga največkrat potem na pomožnem ne moren ne preimenovati in ne zbrisati. Lahko ga samo kopiram. Napiše mi, da datoteko, ki jo želim preimenovati ali prestaviti uporablja drug program ali druga oseba, in naj zaprem programe in poskusim znova. Poskusil sem tudi v varnem zagonu, pa ne gre. To me zelo moti. Mapo, v katero sem nalozil mapo s filmom imam v popolni skupni rabi. Vse programe-razen raziskovalca imam zaprte na obeh racunalnikih.
Iz glavnega računalnika lahko na pomožnem-preko mreže delam vse-(brisem, preimenujem...)
Upam, da nisem preveč zakompliciral sadeve!!
Prosim Vas za pomoč in se vam že v naprej zahvaljujem.
Lep pozdrav!
Simmy
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

Ta forum je namenjen problemom v zvezi s pisarniškimi programi in ne računalniškimi težavami na splošno. Vaše vprašanje je zatorej bolje postaviti v kakšnem splošnem forumu, kot je npr. tisti na strani www.slo-comp.com ali kakšnem podobnem.

Kar pa se tiče odgovora (ko ste že ravno vprašali), pa bi rekel, da je problem v načinu "prenosa". Kako torej "prenesete" mapo?
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
simmy
Prispevkov: 2
Pridružen: Po Feb 27, 2006 8:32 pm

Odgovor Napisal/-a simmy »

Razumel sem vaš namg vendar vseeno

"problem v načinu "prenosa". Kako torej "prenesete" mapo?"

Mogoče samo še par besed, kaj ste mislili s tem?
Lp
Simmy
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

:)

S tem sem misli, če samo z miško zagrabite mapo v enem oknu (v prvem Raziskovalcu), ter jo samo prenesete v drugega ali naredite to kako drugače?
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Odgovori