Hyperlink v Win10 PRO ne deluje

Pomoč pri delu z MS Excelom
Odgovori
ljubo7
Prispevkov: 18
Pridružen: Po Mar 05, 2007 11:28 am
Kraj: Sevnica

Hyperlink v Win10 PRO ne deluje

Odgovor Napisal/-a ljubo7 »

V excelu (OFFICE 2007) ne morem več v celicah izdelati hyperlink-a. Pri izbiri (označitvi) datoteke oz. naslova mi program "zamrzne" in preneha delovati - se sesuje. Vsi dosedaj narejeni hyperlinki v isti datoteki ob njihovi uporabi normalno delujejo.

Sem pa tudi z njimi imel težave. Program je pri izbiri / označitvi vsebine celice z linkom javil, da "Ta operacije je bila prekinjena zaradi omejitev, ki veljajo v tem računalniku ...." . Problem sem rešil s spletno podporo (Google!), saj sem moral popraviti register v Winsih.

Obe težavi sta se pojavili pred nedavnim po eni od tedenskih nadgradenj Win 10 PRO. Do tedaj je vse delovalo normalno. In normalno deluje tudi na drugem mojem računalniku, z enakim sistemom in istim OFFICE 2007.

Naj še povem, da sem celoten Office najprej obnovil, nato pa odstranil in ponovno namestil.

Izgleda, da je krivda v eni od nastavitev ali sistemskih datotek Winodowsov.

Stric Google za to nima pomoči!

Ima morda kdo na tem forumu? Hvaležen mu bom za rešitev!

Ljubo
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: Hyperlink v Win10 PRO ne deluje

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

Ne, na žalost nimam nobenih 'internih' podatkov in vam glede tega ne znam pomagati.

Priznam pa, da mi je čudno. Sam bi poskusil stvari na praznih datotekah, predvsem pa bi poskusil kako se ista datoteka obnaša na različnih računalnikih.
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
ljubo7
Prispevkov: 18
Pridružen: Po Mar 05, 2007 11:28 am
Kraj: Sevnica

Re: Hyperlink v Win10 PRO ne deluje

Odgovor Napisal/-a ljubo7 »

Hvala za odziv.

Sem seveda tudi z novim praznim delovnim listom poizkusil, pa ni šlo. Na drugem PC vse deluje brez težav.

Očitno težava izvira iz Win 10 in ene od njegovih nadgradenj. Le kam se obrniti, da bi težavo razrešil?

LP

Ljubo
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: Hyperlink v Win10 PRO ne deluje

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

Obrnete se lahko na MS tehnično pomoč.
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Odgovori