Obojestransko tiskanje iz tabel

Pomoč pri delu z MS Excelom
Odgovori
ToniS
Prispevkov: 4
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 1:13 pm

Obojestransko tiskanje iz tabel

Odgovor Napisal/-a ToniS »

Pozdravljeni !!

V excelu mam zvezek z mnogimi listi. Te liste vsake toliko časa tiskam. Zadnji list v zvezku vsebuje obrazec , katerega bi rad tiskal na hrbtno stran vsakega tiskanega lista iz tega zvezka, ne da bi bilo treba najprej tiskati osnovne liste , ponovno vložiti v tiskalnik in na vse tiskati zadnjo stran. Imam mrežni kopirnik , ki je istočasno tudi mrežni tiskalnik (CANON IR 3025N) in omogoča obojestransko tiskanje.

Ali mi lahko kdo pomaga :oops:

Lp Toni
admin
Site Admin
Prispevkov: 3692
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

Kolikor je meni znano oz. vsi tiskalniki s katerimi sem delal in so znali dvostransko tiskati, so to počeli tako, da so sode strani tiskali na eno stran papirja, lihe pa na drugo. Sklepam, da je vaš tiskalnik tudi takšen zato, vaša želja ni neposredno izvedljiva.

Mogoče edino, če najprej poskusite natisniti stran po stran, torej eno stran iz tabele in nato zadnji list, pa spet naslednjo stran iz tabele in zadnji list. če vaš tiskalnik zna to tiskati spredaj/zadaj/spredaj/zadaj; potem je to rešitev, ki jo je potrebno samo še avtomatizirati (makro).
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
ToniS
Prispevkov: 4
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 1:13 pm

Odgovor Napisal/-a ToniS »

Pozdravljeni !!

Znotraj enega lista zadeva teče po sistemu soda,liha , med listi pa ne gre.
Vsaj na enostaven način ne :cry: .

Lp Toni
admin
Site Admin
Prispevkov: 3692
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

Sem mislil, da je temu tako. Torej ni druge, kot da pač vaš obrazec "tlačite" kot vsako drugo stran...
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Odgovori