Kopiranje vsebine iz excel-a v word

Pomoč pri delu z MS Excelom
Odgovori
damlem
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Mar 27, 2008 10:33 am

Kopiranje vsebine iz excel-a v word

Odgovor Napisal/-a damlem »

Pozdravljeni. Imam težavo. Rad bi prekopiral vsebino iz excela v word. Če dam samo kopiraj in prilepi v word mi sicer skopira, ampak ne vidim celotne vsebine excelovega dokumenta v wordu. Na kak način se to da prekopirati?
Najlepša hvala za odgovor.
LP, Damjan
admin
Site Admin
Prispevkov: 3691
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

Hm, boste pa morali biti precej bolj natančni pri vprašanju. Kaj natančno si predstavljate, da bi v Wordu morali videti? ('...ampak ne vidim celotne vsebine excelovega dokumenta v wordu...')
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
damlem
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Mar 27, 2008 10:33 am

Odgovor Napisal/-a damlem »

V wordu se vidi npr. sam polovica besedila...preveč ga raztegne če ga v excelu samo označim in prekopiram v word. Rad bi da se v word vidi vsaj približno isto kot v excelu. V excelu imam zapolnjene stolpce do črke H.
admin
Site Admin
Prispevkov: 3691
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

:) :) In kaj če bi imeli podatke do stolpca IV? Ali bi potem tudi pričakovali, da boste na širini 20 cm (cca. širina A4 lista) videli vse podatke? Verjetno ne :?; ali pač?

Reči torej želim, da ste v Word-u pač omejeni s širino lista na katerega pišete oz. nanj kopirate podatke. V Excelu seveda tega problema nimate; takoj pa nanj naletite, če želite podatke natisniti!
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
damlem
Prispevkov: 136
Pridružen: Če Mar 27, 2008 10:33 am

Odgovor Napisal/-a damlem »

Ni treba biti sedaj nesramen....pač vprašal sem ker vem da je vaš forum kvaliteten in sem že veliko odgovorov našel pri vas.
Hvala vseen, pa čeprav ste odgovarjali s težavo...
LP, Damjan
admin
Site Admin
Prispevkov: 3691
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Odgovor Napisal/-a admin »

Če imate občutek, da sem bil nesramen se vam opravičujem, ker to ni bil moj namen. Priznam pa, da sem se nasmehnil, saj se mi določene stvari, ki jih uporabniki pričakujete zdijo tako nelogične, da se moram nasmehniti.
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Odgovori